+420 725 202 202 (CZE, ENG) +420 725 203 203 (CZE) info@desireclub.cz Pilská 20, Praha 141

Thajské masáže od 890,-Kč.

Nabízíme Vám možnost zprostředkování Thajské masáže od profesionální certifikované thajské masérky. 

2

Tantra masáže od 3.000,-Kč. 

NabízímeVám možnost zprostředkování Tantra masáže od dlouholeté zkušené masérky s certifikátem. 

3

Relaxační masáže od 800,-Kč.

Nabízíme Vám možnost zprostředkování klasické relaxační masáže od masérky či maséra s certifikátem.Thajské, Tantra, relaxační masáže

THAJSKÉ MASÁŽE (SLUŽBA MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÁ)                                                                                                           Orientální masáž celého těla od konečků prostů na nohou až po kořínky vlasů.  Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak.

TANTRA MASÁŽE (NA OBJEDNÁNÍ min. 7 dní před..)                                                                                                              Tantrická masáž pro muže a ženy v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže. Je při ní maximálně využíváno spojení zdravotního účinku na fyzické tělo, díky vysoké relaxaci na emoční a psychickou úroveň. Masáž počíná relaxační částí a je postupně laděna od periferie těla k intimním oblastem.

RELAXAČNÍ MASÁŽE  (POUZE PRO ŽENY od 18:00-23:59 hod.)                                                                                                    Vychutnejte si chvíle pohody a načerpejte novou energii při uvolňující olejové masáži prováděnou certifikovanými maséry. Jedná se o masáž celého těla včetně intimních partií. Masážní terapie významně snižuje fyzické i psychické napětí.              


 


Jak se připravit ? > Než se vydáte vstříc šikovným rukám masérky či maséra skočte si do sprchy. Budete se cítit příjemněji, zvláště po celodenním pobíhání a stresování a zároveň připravíte tělo, které se díky teplé vodě uvolní a masážní krémy se vstřebají hlouběji do pokožky.            

> Na masáž nechoďte ihned po vydatném jídle a také nechoďte úplně hladoví...kručící žaludek může být rušivý element.

> Šperky si odložte a dlouhé vlasy sepněte do culíku, aby nepřekážely a nezamastily se.

> Pokud máte potíže s určitou částí těla, sdělte to masérce/ovi ještě před masáží. Můžete se tak zaměřit na problematickou oblast nebo se jí věnovat nopak jemněji.

> Oleje a krémy používané při masáži mohou vyvolat alergickou reakci. Pokud o alergii víte, poraďte se s masérkou/em.

> Před masáží intimních partií doporučujeme zkrátit či úplně vyholit ochlupení.

>  Na masáže je zakázáno docházet v podnapilém stavu či pod vlivem návykových látek. Prosíme před masáží nekuřte.

> Doporučujeme před samotnou masáží navštívit infra-saunu na 15-30 min. Celé tělo se díky teplému infra - záření prohřeje a svaly uvolní.          

Ceny a druhy masáží


THAJSKÁ MASÁŽ KLASIK            
Jedná se o kasickou "suchou" masáž  využívající působení síly na konkrétní tlakové body. Uvolní Vaše svaly, klouby, šlachy i chodidla. Natahuje páteř. Zkušené masérky používají při této masáži palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout správný tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie Vašeho těla.
CENA:   890,-Kč (60 min.)          1190,-Kč (90 min.)         1490,-Kč (120 min.)

THAJSKÁ MASÁŽ OLEJOVÁ
Thajská olejová masáž kombinuje prvky tradiční thajské masáže s prvky pocházejícími z indické ajurvédy, jednoho z nejstarších léčebných systémů na světě. Pomáhá při bolestech zad, svalstva, problémech s klouby, zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfatický systém, posiluje imunitu. Je výbornou prevencí před nemocí. Tělo harmonizuje , uzdravuje, posiluje a poskytuje mu dokonalou relaxaci.
CENA:  1050,-Kč (60 min.)          1350,-Kč (90 min.)         1690,-Kč (120 min.)


TANTRA MASÁŽ
Umění tantra masáže spojuje prvky klasické masáže a tantry. Při tantra masáži se Vám dostane  nejrůznějších doteků - omývání horkými žínkami, hebké hlazení rukama či šátkem nebo i dynamické hnětení. Vše doprovázeno příjemnými tóny a vůněmi. Tantra ctí sexuální přirozenost člověka a chápe ji jako jeden z aspektů našeho života, leč nejsilnější pramen naší životní radosti a síly.
CENA :  3.000,-Kč (90 min.)         3.500,-Kč (120 min.)


RELAXAČNÍ MASÁŽ
Dnešní uspěchaná doba bohužel nedopřává nikomu tolik odpočinu, kolik by si zasloužil. Právě proto je potřeba umět si najít čas na příjemně a prospěšně strávenou chvilku, kdy se zregenerujete. Právě takovou chvilkou jsou relaxační masáže, kdy se propojí pocit uvolnění Vašich zad, rukou či nohou s napětím v mysli. Při této kompozici dosáhnete dokonalého fyzického, psychického a duševního uvolnění.
CENA :  800,-Kč (60 min.)                950,-Kč (90 min.)            1200,-Kč (120 min.) 


Ceny masáže jsou konečné včetně masážního oleje a platba bude provedena na recepci v našem klubu v hotovosti, nebo platební kartou.