+420 702 812 913 (CZE, ENG) +420 702 900 290 (CZE) info@desireclub.cz Pilská 20, Praha 14

Swingers - wellness club DESIRE

Vítejte na stránkách moderního soukromého wellness - swingers klubu, který Vás přivítá svou otevřeností, milým a přátelským přístupem..

Více zde

Swingers - wellness club DESIRE

Přijďte si odpočinout, ohřát se a relaxovat do útulného klubíku na Praze 9... 

Více zde

Swingers - wellness club DESIRE

Vítejte na stránkách soukromého wellness swingers klubu, který Vás přivítá svou otevřeností, milým a přátelským přístupem..

Více zde

Vítejte na stránkách

swingers a wellness klubu DESIRE

...Soukromý moderní swingers-wellness klub rodinného typu s domácí atmosférou a příjemným personálem. U nás se budete cítit jako doma...
Nabízíme možnost odpočinku a relaxace. Klub je určen pro páry, ženy i muže starší osmnácti let.

Více zde


Nejbližší akce klubu


OTEVŘENO - ČTVRTEK až NEDĚLE (4 dny v týdnu)Aktuality

11.01.2023

Od dnešního dne pro Vás spouštíme nový modernější web s novinkami našeho klubu. Můžete se těšit na zajímavé zbrusu nové akce, novou fotogalerii, kterou budeme průběžně doplňovat. V sekci Akce klubu se již teď můžete podívat na připravované novinky - párty. Nově jsme do webu zařadili sekci Ceník, kde se dozvíte ceny vstupů na jednotlivé dny. Pokud jdete na swingers poprvé, přijde Vám vhod sekce Otázky a odpovědi. Odkaz najdete též níže na této úvodní stránce.

14.01.2023

Co najdete v novém DESIRE?
Můžete se těšit na kompletní úpravu vchodu, rozšířené úložné boxy na boty, nové koberce, nové prostorné šatny, zmodernizovaný bar, pískovou filtraci a úpravy u vířivky, nové chodby, pisoár na pánském WC, nový raut koutek, novou společenskou místnost s perfektním ozvučením. Nově jsme pro páry vybudovali COUPLES ROOMS a vytvořili v PLAYING ROOM novou exhib palandu a místnost DARK ROOM. V kuřárně opět září elektrický krb obložen bílými cihličkami

Kalendář akcí
Plán klubu

Po kliknutí myší na plánek se Vám zobrazí požadované místo i s krátkým popisem. Nahlédněte k nám ...


Vstup

Vstup do klubu se nachází v podsklepených prostorech zadní části domu na adrese Pilská 20/2. Po příchodu do klubu budete přivítáni a seznámeni s pravidly klubu.

prohlédnout

Whirlpool

Vstup k vířivce je kolem baru. Voda je pravidelně kontrolována, čištěna výkonnou pískovou filtrací a teplota je nastavena na 33°C.

prohlédnout

Bar

Při vstupu do klubu na Vás v pravé části čeká malý útulný bar s příjemnou obsluhou. Zde si můžete objednat nápoje či zakoupit malé občerstvení.

prohlédnout

Šatny a sociální zařízení

V klubu najdete dvě šatny jak pro ženy a páry, tak samostatně pro muže. Součástí pánské šatny je sprcha a toaleta. Ženy mají toaletu a sprchu odděleně.

prohlédnout

Finská sauna

Finská sauna pro pět osob s teplotou 90-100°C, relaxační lůžko, sprcha.

prohlédnout

Infra sauna

Naše Infra sauna s kapacitou 7 osob je vyrobena na míru jak z borového dřeva tak ze dřeva Abachy. Působením šesti velkých zářičů vyhřejeme saunu na 50 C.

prohlédnout

Společenská místnost

Největší místností našeho klubu je společenská místnost pro cca 50 osob. Součástí této místnosti je vyvýšené relaxační lůžko, parket s tyčemi na Poledance a velké akvárium.

prohlédnout

Raut - občerstvení

Součástí každé akce je pro Vás připraveno malé pohoštění. Teplá a studená kuchyně. Další možností je pak, objednat si přímo jídlo z restaurace nad klubem.

prohlédnout

Couples rooms

Tyto dvě samostatně oddělené místnosti jsou určeny pouze pro páry, případně pro pár s mužem. Kapacita je maximálně celekm 4-5 párů.

prohlédnout

Playing rooms

Největší hrací místnost s kapacitou cca 10-15 párů. Do této místnosti mohou též samotní muži. Některé části jsou uzamykatelné s okenními průhledy.

prohlédnout

Kuřárna

Kapacita kuřárny cca 10 osob, sezení pro 6 osob, 4 výkonné větráky. V kuřárně jsme instalovali elektrická krb s plamenem. V zimě hřeje a v létě si můžete vychutnat pohled do plamínků.

prohlédnout


O nás

V našem swingers klubu "DESIRE" najdete na ploše 270 m2, dvě šatny, bar, osvětlenou whirlpool pro pět osob, finskou saunu pro šest osob, infrasaunu pro šest osob, společenskou místnost s raut koutkem, 2x tyč na Poledance a velkou TV s erotickým programem. Pro Vaše hrátky jsou připraveny uzamykatelné místnosti pro páry, hrací místnost s kinem, BDSM koutek, Glory-Hole, uzavíratelné vězení, uzamykatelný domeček pro pár vyžadující soukromí a další relaxační lůžka. Prostory klubu jsou vybaveny aromatickými difuzéry pro příjemnou a osvěžující vůni. Více informací se dozvíte v sekci GALERIE..


více


Potřebujete poradit?

Na stránce níže najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky našich nových zákazníků kteří se chtějí stát aktivními členy SWINGERS komunity.


často kladené otázky