+420 702 900 290 info@desireclub.cz

Nový wellness - swingers club DESIRE

Netradiční wellness klub inspirovaný swingery...

Více zde

Nový wellness - swingers club DESIRE

Přijďte si odpočinout, ohřát se a relaxovat do útulného klubíku na Praze 9... 

Více zde

Nový wellness - swingers club DESIRE

Vítejte na stránkách soukromého wellness swingers klubu, který Vás přivítá svou otevřeností, milým a přátelským přístupem..

Více zde

Vítejte na stránkách

wellness a swingers klubu DESIRE

...Soukromý luxusní swingers-wellness klub rodinného typu s domácí atmosférou a příjemným personálem. Nabízíme možnost odpočinku a relaxace. Klub je určen pro páry, ženy i muže starší osmnácti let.

Více zde

Nejbližší akce klubu
UPOZORNĚNÍ : Vážení zákazníci klubu DESIRE, v souvislosti s nařízením bezpečnostní rady státu, jsme nuceni na dobu min. 30 dnů, UZAVŘÍT NÁŠ KLUB A ZRUŠIT VEŠKERÉ PŘIPRAVOVANÉ AKCE ! Sledujte naše webové stránky a sociální sítě. Budeme Vás včas informovat o nových plánovaných akcích a novinkách které pro Vás připravujeme.

PŘEJEME VÁM I VAŠIM BLÍZKÝM PEVNÉ ZDRAVÍ A TĚŠÍME SE NA VAŠI BRZKOU NÁVŠTĚVU!

VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU
Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30. dnů.
S účinností od 13.3.2020 od 6:00 hod. - je až do odvolání rovněž zakázána přítomnost veřejnosti v provozovnách poskytovatelů některých služeb - v posilovnách, na koupalištích, v soláriích, saunách a dalších wellness službách, v hudebních a společenských klubech, zábavních zařízeních, veřejných knihovnách a galeriích.

~ NOVINKY ~

Speciální nabídky

Pronájem klubu - soukromí

Nabízíme Vám možnost pronájmu celého našeho klubu včetně personálu na Vaše soukromé akce.

Klubové členství

Neváhejte a staňte se členy klubu. Připravili jsme pro Vás - výhodné ceny za zboží a služby.

Thajské a relaxační masáže

Vychutnejte chvíle pohody a načerpejte novou energii.

V.I.P speciální akce

Pro naše VIP zákazníky budeme pravidelně organizovat speciální párty.

Nabídka erotického zboží

V našem klubu si můžete zakoupit též erotické pomůcky za akční ceny.

Privátní wellness zóna

Užijte si ničím nerušenou relaxaci a zapomeňte na starosti všedních dnů.

O nás

Wellness a swingers klub DESIRE (Touha)

...byl vytvořen na základě Vašich podnětů a přání. Jsme klidný, útulný soukromý klub, který se bude dále rozvíjet podle Vašich představ. Vytvořili jsme pro Vás oázu klidu, relaxu a bezpečí. Najdete zde příjemný tým profesionálů, kteří se postarají o Vaše blaho, budou Vám naslouchat, přetvářet a upravovat klub tak, aby jste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli......buďte vítáni ! 

Více zde

Pojmy

Nejčastěji kladené otázky aneb co Vás zajímá

Na této stránce najdete otázky a odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Najdete zde vysvětlení pojmů jako - Swingers, Kandaulismus, BDSM, Gang Bang a dalších. Každý návštěvník chystající se na akci podobného zaměření by měl znát v jakém duchu se bude daný večer odehrávat, jak se má připravit a v neposlední řadě,  jak se má v klubu chovat.

Více zde

Partneři

Meine Community für stilvolle Erotik